Обяви 0 За нас Контакти
Продава ВИЛА
област Варна, с. Николаевка
105 000 €
205 362.15 лв.

(981 €, 1 918.67 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 10:32 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 187 пъти.
Площ:
107 m2
Двор:
2200 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

В сърцето на живописното село Николаевка, Варна, се предлага уникална възможност за покупка на недвижим имот. Тази къща с обща застроена площ от 107 кв. м. е разположена на просторен парцел с площ от 2200 кв. м., предоставяща безброй възможности за развитие и персонализация. Имотът е в състояние за ремонт, което позволява на новите собственици да реализират своите идеи и желания, създавайки идеалното място за живот или ваканция. Със своите пет стаи и две бани с тоалетни, къщата предлага достатъчно пространство за комфортно настаняване на семейство или гости. Наличието на магазини в близост допълва удобствата на района и осигурява лесен достъп до ежедневни нужди.

Предимствата на този имот са многобройни. Просторният парцел предоставя възможност за изграждане на градина, басейн или допълнителни постройки, което е идеално за семейства, които търсят спокойствие и уют. Локацията в Николаевка е стратегически избрана, тъй като осигурява бърз достъп до централната част на Варна и морето, като същевременно предлага тишина и спокойствие далеч от градския шум. Техническите спецификации на имота включват пет стаи, две бани с тоалетни, както и наличието на магазини в близост, което е допълнителен плюс за удобството на бъдещите собственици.

В заключение, тази къща в Николаевка е идеалната възможност за тези, които търсят имот с потенциал за развитие и персонализация. Състоянието за ремонт предоставя възможност за креативност и индивидуален подход, а просторният парцел и удобната локация правят имота изключително атрактивен. Не пропускайте шанса да инвестирате в този уникален имот, който може да се превърне в мечтания дом или ваканционно убежище.